vydy pamyatnykiv

Як обрати пам’ятник на могилу?

На жаль, але хоч раз в житті, кожна людина зіткнеться з необхідністю вибору пам’ятника або меморіального комплексу. Установка пам’ятника це завжди фінансово витратна справа.

Найпростіший варіант – це установка “стандартного” пам’ятника. Найчастіше це вертикальна плита з епітафією. Але перш ніж замовляти такий пам’ятник, закрийте очі і уявіть покійного. Згадайте його життя, його пристрасті, захоплення. Чому він радів і чого досяг. Передайте всі ваші відчуття виробнику. Досвідчений майстер допоможе вам в виборі не тільки зовнішнього вигляду пам’ятника, а й необхідного виду каменю. Приділіть особливу увагу складання епітафії.

Як обрати матеріал?

Так само слід підійти з повною серйозністю до вибору матеріалу, з якого буде зроблений пам’ятник. На даний момент виробники можуть запропонувати вам величезний вибір матеріалів. Ви можете вибрати пам’ятник з металу. Такі пам’ятники є бюджетними – вони досить легкі, і не вимагають наявності масивної бетонної площадки.

Як альтернативу такому пам’ятнику можна запропонувати пам’ятник з полімерграніта. Він представляє з себе симбіоз гранітної крихти і високоміцного полімеру.

Можливо, вам сподобатися пам’ятник з мармурової крихти. Довговічність і якість цього пам’ятника безпосередньо залежить від якості бетону. Але не останню роль відіграє і якість промивки крихти, а також і кваліфікація майстра. Аналогом пам’ятника з мармурової крихти є литий пам’ятник.

Не варто забувати про граніт. Пам’ятники з цього матеріалу відрізняються міцністю і довговічністю. Існує величезна палітра кольорів цього матеріалу. Починаючи від класичного чорного, червоного, сірого і т.д., і  закінчуючи складними кольорами. Не слід забувати, що граніт досить крихкий камінь, з цієї причини з нього практично неможливо вирізати дуже дрібні деталі.

Якщо ж вам хочеться замовити скульптуру, статую, то для цих цілей краще підійде мармур. Завдяки його м’якості, досвідчений фахівець зможе в точності відтворити вашу задумку. Так само слід врахувати, що пам’ятник з мармуру не так довговічний як пам’ятник з граніту. Але і ціна на пам’ятники з мармуру значно вище, ніж з інших матеріалів.

І пам’ятайте, що за допомогою пам’ятника, ви віддаєте данину любові і поваги тій людині, для якої ви цей пам’ятник вибираєте.

Не поспішайте, пам’ятайте, що пам’ятник на могилу ви ставите один раз і назавжди.

 

Facebook
Twitter
Догори