Подвійні пам'ятники з граніту та базальту

podviyni pamyatnyky foto 22

Подвійні пам’ятники з граніту та базальту – це надмогильні споруди, які розраховані на встановлення над могилами на двох людей. На такі пам’ятники наносяться два портрети, та під кожним дати життя та ініціали захороненого.

Майстерня «Пам’ять в граніті» готова виконати будь-яке ваше побажання в м. Калуш, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль та в цих областях.

Види пам’ятників з граніту та базальту по верхній частині.

Подвійні пам’ятники з граніту та базальту поділяються на два види:

в залежності від типу верхньої або нижньої частини. Верхня частина подвійного пам’ятника може складатися як з однієї плити, так і з двох і більше.

При наявності однієї плити, вона зазвичай, ставиться у горизонтальне положення і називається стелою. Як варіант, можна на вертикальну плиту наносити два портрети, які розміщені близько один до одного.

Якщо верхня частина має дві плити, то вони ставляться лише вертикально і називаються арками. Портрет наноситься на кожну плиту окремо. Такі пам’ятники так і називаються – парними, і зазвичай робляться для подружніх пар – чоловіка та жінки, матері та дочки і т.п. При цьому арки роблять в однаковій формі і відображають дзеркально одну до одної. Так дотримується ідеальна симетрія і завершеність надгробного виробу з каменю.

Фотогалерея наших робіт

Види подвійних пам'ятників по нижній частині.

Нижня частина подвійного пам’ятника складається з підставки (тумби), квітника, надгробної плити. Вона також може бути як роздільною, так і спільною.

Вертикальні арки можуть стояти на любому типі підставки: окремо чи на спільному. В випадку спільної підставки спільним буде і квітник.

Обрати гранітний подвійний пам’ятник можна як з нашого каталогу готових виробів, так і зробити замовлення по вашому ескізу. Ми пропонуємо бюджетні ціни, великий вибір форм. Доставка вашого замовлення в будь-яку точку України.

Яка ціна подвійного пам'ятника з граніту чи базальту?

Вартість гранітного подвійного пам’ятника з граніту чи з базальту залежить від складності виготовлення та кількості частин, з яких він складається. Ціна подвійного пам’ятника з граніту також залежить від вигляду натурального каменю, з якого виконано надгробок. Великий термін служби – це основна перевага всіх пам’ятників з каменю.

Замовити або купити  подвійний пам’ятник з граніту та базальту можна за номерами телефонів, які зазначені на сайті, або заповнивши форму замовлення.

Замовити виготовлення подвійного пам'ятника з граніту та базальту

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста майстерні “Пам’ять в граніті”.

Догори