Одинарні пам'ятники з граніту та базальту​

odynarni pamyatnyky foto 1

Одинарні пам’ятники з граніту та базальту​ розраховані на одну людину, одинарне місце захоронення. Вони включають в себе одне гравіювання ініціалів захороненого та одного портрета. Якщо ви хочете привести до ладу місце захоронення та вшанувати його пам’ять – «Пам’ять в граніті» вам допоможе. Ми пропонуємо виготовлення та встановлення одинарних надмогильних пам’ятників будь-якої складності в м. Калуш, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль та в цих областях.

Класифікація надмогильних гранітних одинарних пам’ятників.

Одинарні пам’ятники з граніту та базальту​ діляться:

  • по орієнтації: вертикальні, горизонтальні;
  • по формі: прямокутні, фігурні;
  • по кольору каменю: чорні або комбіновані;
  • по розміру: великі, малі, середні;
  • по вигляду: об’ємні, пласкі.

Зазвичай, виготовлення одинарного пам’ятника з каменю: з базальту або граніту передбачає його вертикальну орієнтацію, але іноді роблять і горизонтальну – в таких випадках фото розміщується з однієї сторони, а надписи з іншої.

Фотогалерея наших робіт

З чого складається одинарний пам’ятник?

Стандартний одинарний пам’ятник складається з таких частин: арка, тумба і квітник. Це базовий комплект, який можна по бажанню доповнити надгробною плитою, підставкою та іншими аксесуарами гранітними вазами для квітів, підсвічниками і лампадками.
Ви можете обрати варіант готового пам’ятника з нашого каталогу, та при замовленні вказати його менеджеру. Якщо ви хочете індивідуальний дизайн – вкажіть це у формі замовлення, і з вами зв’яжеться наш дизайнер.
Ми гарантуємо якість та надаємо гарантію на вироби з граніту та базальту.

Яка ціна одинарного пам'ятника з граніту та базальту?

Вартість гранітного одинарного пам’ятника залежить від складності виготовлення та кількості частин, з яких він складається. Ціна одинарного пам’ятника з граніту також залежить від вигляду натурального каменю, з якого виконано надгробок. Великий термін служби – це основна перевага всіх пам’ятників з каменю.

Замовити або купити  одинарний пам’ятник з граніту чи базальту можна за номерами телефонів, які зазначені на сайті, або заповнивши форму замовлення.

На що слід звертати увагу, обираючи одинарний пам’ятник з граніту та базальту?

Останнім часом все частіше клієнти вибирають граніт та базальт для виготовлення надгробків, адже ці матеріали задовольняють всі найважливіші вимоги до монументу: міцність, надійність, довговічність, морозостійкість, екологічність і доступна ціна.

Обираючи одинарний пам’ятник важко не розгубитись серед розмаїття ексклюзивних пропозицій. Кольори, відтінки, зображення… Важко на чомусь сконцентруватись. Однак це лише зовнішній вигляд. Обираючи виріб з граніту чи з базальту на десятиліття, слід детальніше проаналізувати його фізичні характеристики:

  • Товщина і розмір деталей. Досить часто виробники пропонують ексклюзивні одинарні надгробки за доволі нижчими цінами, ніж ті, які є на ринку. Питання чому? Основні деталі такого виробу виготовлені із суцільних гранітних плит товщиною 3 мм і менше. Це виходить дешево. Але чи витримає така плита масивну гранітну тумбу, стелу?
  • Зображення намагайтеся гравіювати на темних поверхнях. Так краще передається та зберігається чіткість написів та фотографій. Якщо Ви хочете замовити стелу із граніту світлого кольору, зображення, тоді доцільніше робити на базальтовій табличці чи кріпити металокерамічну фотографію, або ж фотографію на склі. Детальніше про художнє оформлення пам’ятників ви можете у цьому розділі.

Більше нюансів щодо правильного вибору виготовлення пам’ятників  ви зможете дізнатись у наших спеціалістів. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант. Ми робимо все, щоб ціни на виготовлення одинарного пам’ятника з граніту та базальту вас приємно здивували, а якість залишилася незмінно бездоганною!

Замовити виготовлення одинарного пам'ятника з граніту та базальту​

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста майстерні “Пам’ять в граніті”.

Догори