Додаткові послуги

elementy ozdoblennya pamyatnykiv foto 9

Елементи оздоблення

За вашим бажанням, на пам’ятнику можуть бути встановленні додаткові елементи оздоблення: вази, лампадки, хрести, статуетки, квіти, столи, лавки, огорожі тощо. Ці вироби наповнюють пам’ятник неповторністю та індивідуальністю. Ми також виготовляємо їх з граніту. 

Наші дизайнери  допоможуть Вам у виборі елементів оздоблення, що додасть унікальності вибрному вами пам’ятнику. 

epitafiya foto

Епітафії

Епітафії – написи на пам’ятниках (надгробні написи), які складаються на випадок чиєїсь смерті. Вони можуть бути простими виразами (слова скорботи), так і бути в вигляді віршів (поминальні вірші), розділені за кількістю рядків у вірші: одновіршя, двовіршя, чотиривіршя. Епітафії на пам’ятниках в основному короткі та наповнені глибокими почуттями.

khudozhne oformlennya pamyatnykiv foto 22

Художнє оформлення

Художнє оформлення здійснюється на кожному пам’ятнику з граніту чи базальту: написи, портрети, епітафії, образи, хрести, квіти чи дерева та інше. Наголос робиться на довговічності та якості виконання цих робіт. Звертаючись до нас, Ви отримуєте вибір можливих елементів художніх робіт та варіантів їх виконання. Ми виконуємо роботи по художньому оформленню на сучасному обладнанні, що дозволяє в точності перенести на камінь обране Вами зображення, яке в подальшому залишатиметься видимим у будь-яку погоду.

Догори