Про нас

Майстерня "Пам'ять в граніті"

Пам’ятники та надгробки на могилах близьких – це вираження поваги до них. Усім важливо, щоб місце поховання мало гарний і доглянутий вигляд і досягнути цього можна встановивши гарний пам’ятник.

Майстерня «Пам’ять в граніті» пропонує широкий вибір надмогильних пам’ятників з двох видів матеріалу: граніту та базальту. Ми використовуємо лише якісні матеріали, і тому надаємо гарантію на свої вироби.

15+

років на ринку

10+

монтажів в тиждень

4+

області в яких працюємо

2500+

задоволених клієнтів

Пропонуємо такі види послуг:

Проектування.

Наші дизайнери запропонують і продемонструють можливі варіанти поєднань та вигляд пам’ятника в 3д моделі.

Створення.

Ми пропонуємо створення пам’ятників з граніту та базальту, а також виготовлення допоміжних елементів – огорож, надгробних плит, столиків та стільців.

Оформлення.

Ми використовуємо сучасні технології для нанесення зображень на пам’ятники, що гарантує їх максимальну відповідність оригіналу.

Обслуговування.

Ми пропонуємо не лише виготовлення, а й встановлення пам’ятників.

Чому варто обрати саме майстерню "Пам'ять в граніті"?

Доступні ціни на ринку, і при цьому гарантія високої якості. А все тому, що ми уже багато років працюємо і маємо надійних поставників матеріалів та власне виробництво, з більшістю автоматизованих процесів.

Ми пропонуємо широкий вибір надмогильних пам’ятників, а також виготовляємо індивідуальні та нестандартні замовлення. Якщо ви шукаєте бюджетний варіант, то можна обрати один з представлених у каталозі пам’ятників. Проте, якщо ви хочете щось особливе і маєте свій ескіз, наші професіонали зможуть втілити ваші бажання в реальність, незалежно від складності.

Гарантуємо виготовлення та встановлення гранітних надгробних пам’ятників у зазначені терміни, що є немало важливим.

Догори